Hakkımızda

1985 yılında Fikret DURMUŞ tarafından muhasebe bürosu olarak hizmete başlayan ve 1989 yılından itibaren 3568 sayılı yasa çerçevesinde çalışmalarına devam eden büromuz. 17.09.2007 tarihinden itibaren bir Limited Şirket çatısı altında kurumsallaşma yoluna gitmiştir.

35 yılı aşan tecrübeyi bilgi ve müşteri memnuniyeti ile birleştirmeyi başaran şirketimiz, bilgi ve teknoloji çağının yaşandığı günümüzde, çağın şartlarına kendini adapte etmeyi ilke edinen ve kurum kültürünü buna uygun olarak oluşturarak, kendini ve müşterilerini geleceğe güvenle
hazırlamaktadır.

Şirketimizin misyonu, müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu finansal bilgi kalitesini her koşul altında yükseltmektir. Bizim profesyonel anlayışımıza göre ortaklarımız ve müşterilerimiz için yaratılan katma değerler birbirinden ayrılamaz. Biz yaptığımız işi herhangi bir ticari faaliyet olarak değerlendirmek yerine bütünü ile bir meslek olarak düşünmekteyiz.

Genç, dinamik bir meslek olan Mali müşavirlik mesleğine, genç ve dinamik uzman kadromuzla %100 müşteri memnuniyeti ile devam etme kararlığındayız.

Geçmişten, geleceğe Şehrimizin ve Türkiye’nin hizmetindeyiz.

Muhasebe Ücreti Öde
E-Mükellef Girişi